Obidzia 438
Spa & Wellness

Jedną z największych atrakcji w naszym obiekcie jest SPA, w skład którego wchodzi: duży basen, jacuzzi, sauna sucha i tężnie solankowe oraz dodatkowy gorący, całoroczny basen na zewnątrz. SPA, tak samo jak cały dom jest do dyspozycji gości na wyłączność przez cały okres trwania pobytu.

W SPA przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje takie jak: bramka do waterpolo, zestaw do siatkówki wodnej, akcesoria do nauki pływania, pliki

Kontakt

508 330 859

Baseny i Jacuzzi

Nasz basen i jacuzzi to atrakcja z najwyższej półki. Rozmiary basenu pozwalają na swobodne pływanie, zabawy z dziećmi, czy gry zespołowe. Baseny posiadają dodatkowe oświetlenie oraz wodospady i bicze wodne, które zapewniają dodatkowe wrażenia

Sauna

Zapraszamy do korzystania z sauny suchej oraz aromaterapii. Nasza sauna dostępna jest dla gości bez ograniczeń czasowych. W cenie pobytu udostępniamy naturalne olejki do sauny.

Masaże

Oferujemy szeroką gamę masaży relaksacyjnych i leczniczych. Wystarczy wybrać godzinę, na którą nasi masażyści pojawią się w obiekcie. Zamówienie masażu należy złożyć z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem.