Obidzia 438
Atrakcje

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty atrakcji dostępnych w Obidza 438.

W celu zamówienia atrakcji skontaktuj się z nami mailowo kontakt@chataobidza438.pl

Kontakt

508 330 859

Spływy Dunajcem

Zapraszamy na spływy kajakowe oraz rafting Dunajcem. Spływy kajakowe to wspaniała przygoda i szansa na osobiste i bliskie doświadczenie piękna Beskidu Sądeckiego. Organizujemy spływy kajakowe dla grup od 8 osób. Istnieje możliwość dojazdu i powrotu busem spod samej chaty Obidza 438 lub samodzielne dotarcie na miejsce spływu.

Masaże relaksacyjne

Masz ochotę na masaż? W naszym obiekcie posiadamy profesjonalne stanowisko do masażu. Wykonujemy masaże relaksacyjne, lecznicze oraz masaż bańką chińską. Masażysta przyjedzie do chaty na wcześniej umówioną godzinę. Minimalna ilość zamówionych masaży to 4 masaże

Motory elektryczne

Jeśli szukasz atrakcji, która dostarczy Ci większej ilości wrażeń i adrenaliny, to nasze motory elektryczne będą strzałem w dziesiątkę! Ekologiczne i ciche maszyny zabiorą Was na leśne, górskie trasy, które zachwycą urokiem. Nasz zespół dobierze poziom trudności do Twojego zaawansowania. Wybierz jeden z trzech poziomów trudności i rusz z nami po górską, motorową przygodę! Minimalna liczba osób - 4.

Jazda konno

Jazda konno po górskich ścieżkach to wspaniałe doświadczenie dla miłośników koni. Przejażdżkę rozpoczniemy od poznania zwierząt, a następnie udamy się w góry pod okiem przewodnika

Atrakcje dla dzieci

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy atrakcję, jaką jest wizyta w gospodarstwie bacy i jego małżonki. W jej trakcie dzieci obejrzą całe gospodarstwo i poznają wszystkie zwierzęta, a jest ich bardzo dużo! Owieczki, kaczuszki, konie, kucyki…W trakcie wycieczki przewidziane jest karmienie zwierząt. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw i ogrodzonego terenu gospodarstwa.

Koncerty góralskie

Nic tak nie raduje ducha, jak góralska muzyka! W naszej ofercie znajdziecie kilka najlepszych w regionie zespołów grających lokalną, góralską muzykę. Gramy do kolacji, gramy całą noc do tańca, kolędujemy w święta. Nie ma okazji, do której nie pasowałaby góralska muzyka.

Warsztaty z bacą

Warsztaty z bacą to atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W trakcie warsztatów uczymy się ubijać masło tradycyjnym sposobem i smakujemy je wspólnie z świeżo wypiekanym chlebem. Do tego przygotowujemy wspólnie sodzaki i smażymy je na ognisku. Całość kończymy ogniskiem z kiełbaskami. Warsztaty dla grupy minimum 10 osób.

Wycieczki z przewodnikiem

Chcesz zwiedzić okolicę? Potrzebujesz przewodnika? Może zorganizujemy wycieczkę na wieżę w widokową? Napisz do nas, a pokażemy Ci region od zupełnie innej strony!